top of page
bereisheet logo CAMP BRANDING 2021-04_ed

Israel

הגעה למחנה

ניתן להגיע למחנה באופן עצמאי בכל בוקר בין השעות 8:45 ל 9:15 בבוקר. ההגעה ברכבים והורדת הילדים ברחבת חניה מסודרת.
אנו מציעים שירות הסעה יומי שיצא ממרכז הארץ. חניכים שיבחרו באופציה זו יגיעו אל מתחם המחנה בהסעות מאורגנות שיעברו בנקודות איסוף שונות בקרבת מגוריהם, באוטובוסים נוחים וממוזגים. הפעילות תחל כבר במהלך הנסיעה עם שירים ומשחקי חברה. ההסעות כרוכות בתשלום נוסף של 450 ש"ח לחניך לשבוע.

לנוחיותכם רשימת התחנות לפי אזורים ושכונות. תחנות אלו אינן מייצגות בהכרח את מסלול האוטובוס. נתיבי ההסעות והשעות יתעדכנו בכל שבוע שלפני היום הראשון במחנה. 
רשימת התחנות עלולה להשתנות בהתאם לפקקים, אילוצי תנועה, וביקוש:

  1. תל אביב דרום- מתחם התחנה 

  2. תל אביב מרכז- הירקון פינת ויתקין (בי״ס א.ד גורדון)

  3. תל אביב צפון – בבלי, תחנת דלק פז בני דן 

  4. רמת אביב – קק״ל פינת נמיר 

  5. גלילות – תחנת דלק סינמה סיטי 

  6. רעננה – יד לבנים

  7. הרצליה – פארק הרצליה 

  8. כפר שמריהו – בית וייל 

  9. אודים – על כביש החוף

 

בהתאם לביקוש וע"פ מספר הנרשמים ייפתחו קווים נוספים. כגון:
חולון, ראשון לציון ודרומה. נתניה, זכרון יעקב, קיסריה וצפונה

*מותנה במינימום של 15 חניכים לתחנה

היערכות לפתיחת מחנה בשגרת קורונה                                                  

בריאותם ובטיחותם של חניכי המחנה ומשפחותיהם עומדות תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. אנחנו עובדים באופן צמוד עם ארגון מחנות הקיץ האמריקאי (ACA), המרכז לבקרת מחלות בארהב (CDC) והרשויות המקומיות על מנת לעמוד בכל דרישות הבטיחות ולהטמיען במחנות הקיץ לשנת 2022.

פעילויות במחנה

הפעילות במחנה מאפשרת יצירת חברויות וקשירת קשרים חדשים, מפתחת תחושת מסוגלות ועצמאות אצל החניכים, ומחזקת את הביטחון העצמי וההתנסות בתקשורת פנים מול פנים (מחנה ללא טלפונים). אנו שמים דגש רב על בניית המסגרת הזו.

תכנית המחנה מלאה בפעילויות אתגר וחוויה מבוקר עד ערב. פעילויות אלו מהוות את הבסיס, אליו אנחנו יוצקים תוכן חינוכי-ישראלי. אנו מאמינים כי באמצעות משחקים, שירים, ומשימות, אנחנו הופכים כל פעילות למהנה יותר, חינוכית יותר ומגבשת הרבה יותר. רשימת הפעילויות כוללת שחייה מודרכת, קיר טיפוס, מסלול חבלים, אומנות ויצירה, בישולי שדה ומחנאות. כל הפעילויות נעשות בהדרכה בעברית, פעילויות העשרה בעברית לאורך כל הקיץ מתקיימות בתחומים: מוסיקה, תיאטרון, ריקוד, ספורט, תרבות ישראלית ופעילויות נוספות לחיזוק הזהות הישראלית.

קורס הדרכה -CIT

(Counselor In Training)

לחניכים בגילאים 14-17 אנו מציעים קורס הדרכה אשר בסיומו תוענק למשתתפים 'תעודת סיום קורס הדרכה'. בוגרי הקורס שימשיכו להדרכה התנדבותית במחנה, יקבלו מאיתנו מכתב לטובת 'נקודות זכות' במסגרת פעילות תרומה לקהילה.
במסגרת הקורס במחנה ירכשו המשתתפים סל כלים בתחום מיומנויות ההדרכה: הנחייה, עמידה מול קבוצה, התמודדות עם אתגרים קבוצתיים, גיבוש ועבודת צוות. בנוסף יפתחו המשתתפים כישורי מנהיגות, יתנסו בפיתוח תוכן חוויתי, בהדרכה ובהפעלת החניכים הצעירים במחנה.

משך הקורס ארבעה שבועות בין התאריכים 27 ביוני עד 22 ביולי (שני עד שישי, בין השעות  9 עד 4). למסיימים בהצלחה תינתן האפשרות להתנדב במחנה במהלך חודש אוגוסט (ולצבור 'נקודות זכות' במסגרת תרומה לקהילה)

עלות הקורס:
מחיר: $1400

תזונה ואוכל

האוכל במחנה כשר ועומד בכל הסטנדרטים הבריאותיים הנדרשים. תפריט המחנה משלב בין משאלות הלב של החניכים לדרישות הצודקות של ההורים. במילים אחרות: גם כיף וגם בריא. החניכים יקבלו במחנה מידי יום ארוחת ביניים בשעה 10 בבוקר, הכוללת פירות או חטיפים, וארוחת צהריים חמה וכשרה בשעה אחת בצהריים.

צוות ההדרכה משגיח בצורה מוחלטת על תזונתם של הילדים במהלך המחנה, וכל ילד שיש לו בעיה אישית, בין אם רפואית או אחרת, אנו יודעים לתת לו את המענה המושלם. אנא ידעו אותנו מראש על כל מקרה כזה, על מנת שנוכל להיערך בהתאם.

תפריט המחנה מתעדכן מידי שבוע וזמין עבורכם בפורטל ההורים.

בריאות

במתחם המחנה מרפאה מצוידת ומאוישת על ידי צוות רפואי מוסמך (אחיות) וערוך לתת מענה לכל צורך רפואי. אנו נוקטים בהקפדה יתרה בכל הנוגע לשתייה, להימנעות מחשיפה יתרה לשמש ולהיגיינה. מתקני מים קרים פזורים

למכביר ברחבי המחנה בפינות מוצלות לשימוש החניכים בכל זמן.

בטיחות ואבטחה

המחנה נמצא במתחם השייך לתנועת הצופים האמריקאים ולפיכך עומד בתקני- הבטיחות הנדרשים על פי חוק, כמו בכל מתקן אשר בו מתקיימות פעילויות דומות. 

במחנה יש ריינג׳ר שעורך סריקות במחנה במהלך כל היום. כמו כן, צוות המחנה עובר הכשרה על ידי קצין הביטחון של הקונסוליה הכולל התנהלות במצב חירום בכלל ובמחנה בפרט. במהלך הההורדה והאיסוף יהיו אנשי צוות ספציפיים (שליחים בוגרי צבא) אשר יהיו אחראים על האבטחה.

כל צוות המחנה עובר הדרכת CPR כחלק מהכנת הצוות.

בטיחות במחנה

במהלך המחנה נהלי הבטיחות מוקפדים, ברורים ונהירים. חלק נכבד מתכנית ההכנה של הצוות לקראת הקיץ מוקדש לנהלי הבטיחות ולאופן בו נדרשים כולם להקפיד על ביצועם. כמו כן, המדריכים שלנו מקפידים עם ילדכם על שתיית מים מרובה ועל הימנעות מחשיפה יתרה לשמש בשעות בהן החום מגיע לשיאו.

בשעות החמות של היום (אחרי ארוחת הצהריים) לא תתבצע פעילות פיזית אינטנסיבית במתקנים חיצוניים – ואת עיקר הזמן בשעות הללו נקדיש להתרעננות ולמשחקים באזורים מוצלים. הפעילות מבוטחת באופן מלא במשך כל תקופת שהות הילדים במחנה.

הגעה למחנה

לחניכים המגיעים מניו ג'רזי ההגעה היא עצמאית, בין השעות 8:45 ל 9:15 בבוקר, ההגעה ברכבים והורדת הילדים ברחבת חניה מסודרת. לחניכים מניו יורק סיטי, מריברדייל ומהובוקן ההגעה אל מתחם המחנה בהסעות מאורגנות שיעברו בנקודות איסוף שונות בקרבת מגוריהם, באוטובוסים נוחים וממוזגים. הפעילות תחל כבר במהלך הנסיעה עם שירים ומשחקים אינטראקטיביים. ההסעות כרוכות בתשלום נוסף: $120 לחניך לשבוע למגיעים ממנהטן ומהובקן, $100 לחניך לשבוע למגיעים מברגן קאונטי.

מדניות הרשמה וביטולים 

ההרשמה מותנית במינימום השתתפות של שבועיים, מספר השבועות לא חייב להיות ברצף, ניתן לבחור שבועות מסוימים מתוך כל התקופה. ניתן להמיר שבועות ממחנה קימאמה-בראשית בארה"ב למחנה קימאמה-בראשית בישראל (ללא עלות נוספת) עד לתאריך 30 ביוני 2022. הוספת שבועות במהלך הקיץ תתאפשר רק על בסיס מקום פנוי ובתנאי שהפנייה נעשתה עד ליום חמישי שהוא 4 ימים לפני תחילת המחזור. המחיר להוספת שבועות ייקבע על בסיס טבלת המחירים באותו יום. במקרה של הורדת שבועות, הזיכוי ייקבע על בסיס טבלת המחירים במועד ההרשמה המקורי. החל מה-15 במאי ועד ה-20 ביוני 2022, הודעה על ביטול השתתפות במחנה תשלח באימייל, ודמי ההרשמה ($300) יועברו כקרדיט לשנה הבאה. יתרת הסכום ששולם עבור קיץ 2022 תוחזר ללקוח. במקרה של ביטול השתתפות לכל הקיץ לאחר ה21 ביוני לא יינתן החזר כספי, התשלום יועבר במלואו כקרדיט לשנה הבאה החל מה-28 ביוני ובמהלך הקיץ, הודעה על ביטול השתתפות של שבוע או יותר, תשלח באימייל 14 יום מתאריך השבוע המדובר. יתרת הסכום ששולם עבור השבוע שבוטל תוחזר ללקוח, כל עוד ניתנה התראה מספקת מראש. תוספת של $120 לשבוע עבור שירות הסעות ממנהטן ומהובוקן • תוספת של $100 לשבוע עבור שירות הסעות מברגן קאונטי, ניו ג'רזי. 5% הנחה על רישום של אח/ות.

תחנות איסוף והסעה למחנה

ההגעה אל מתחם המחנה בהסעות מאורגנות שיעברו בנקודות איסוף שונות בקרבת מגוריהם, באוטובוסים נוחים וממוזגים. הפעילות תחל כבר במהלך הנסיעה עם שירים ומשחקים אינטראקטיביים.
לנוחיותכם רשימת התחנות לפי אזורים ושכונות. תחנות אלו אינן מייצגות בהכרח את מסלול האוטובוס. נתיבי ההסעות והשעות יתעדכנו בכל שבוע שלפני היום הראשון במחנה.

האיסוף בבוקר יחל בסביבות השעה 8.00 והפיזור יתחיל החל מהשעה 4.00, בימים שני עד שישי.
רשימת התחנות עלולה להשתנות למרחק של עד בלוק אחד או רחוב אחד בהתאם לפקקים, אילוצי תנועה, או רחובות חד סטריים. כל העצירות והמסלולים עשויים להשתנות על סמך ההרשמה.

berisheet transport

צור קשר

אלפיין, ניו ג'רזי 

+1646.779.5579

bereisheet@campkimama.org

bottom of page