מחנה קיץ ישראלי

קימאמה 14Y הוא מחנה קיץ ישראלי בסטטן איילנד בעיר ניו יורק עם צוות מדריכים דוברי עברית, המציע חוויה בלתי נשכחת בת 8 שבועות. התוכניתמיועדת במיוחד לילדים ישראלים–אמריקאים החיים בארצות הברית. היא מציעהחווית קיץ שמשלבת פעילויות רבות ומגוונות, בדגש על השפה המדוברתבאמצעות פעילויות שמטרתן לייצר קיץ ישראלי בלתי נשכח. כמעט כל התוכניותשלנו מנוהלות אך ורק בעברית.

היערכות לפתיחת מחנה בשגרת קורונה                                                  

בריאותם ובטיחותם של חניכי המחנה ומשפחותיהם עומדות תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. אנחנו עובדים באופן צמוד עם ארגון מחנות הקיץ האמריקאי (ACA), המרכז לבקרת מחלות בארהב (CDC) והרשויות המקומיות על מנת לעמוד בכל דרישות הבטיחות ולהטמיען במחנות הקיץ לשנת 2021.

פעילויות במחנה

הפעילות במחנה מאפשרת יצירת חברויות וקשירת קשרים חדשים, מפתחת תחושת מסוגלות ועצמאות אצל החניכים, ומחזקת את הביטחון העצמי וההתנסות בתקשורת פנים מול פנים (מחנה ללא טלפונים). אנו שמים דגש רב על בניית המסגרת הזו.

תכנית המחנה מלאה בפעילויות אתגר וחוויה מבוקר עד ערב. פעילויות אלו מהוות את הבסיס, אליו אנחנו יוצקים תוכן חינוכי-ישראלי. אנו מאמינים כי באמצעות משחקים, שירים, ומשימות, אנחנו הופכים כל פעילות למהנה יותר, חינוכית יותר ומגבשת הרבה יותר. רשימת הפעילויות כוללת שחייה מודרכת, קיר טיפוס, מסלול חבלים, אומנות ויצירה, בישולי שדה ומחנאות. כל הפעילויות נעשות בהדרכה בעברית, פעילויות העשרה בעברית לאורך כל הקיץ מתקיימות בתחומים: מוסיקה, תיאטרון, ריקוד, ספורט, תרבות ישראלית ופעילויות נוספות לחיזוק הזהות הישראלית.

קורס הדרכה -CIT

(Counselor In Training)

לחניכים בגילאים 14-16 אנו מציעים קורס הדרכה אשר בסיומו תוענק למשתתפים 'תעודת סיום קורס הדרכה'. בוגרי הקורס שימשיכו להדרכה התנדבותית במחנה, יקבלו מאיתנו מכתב לטובת 'נקודות זכות' במסגרת פעילות תרומה לקהילה.
במסגרת הקורס במחנה ירכשו המשתתפים סל כלים בתחום מיומנויות ההדרכה: הנחייה, עמידה מול קבוצה, התמודדות עם אתגרים קבוצתיים, גיבוש ועבודת צוות. בנוסף יפתחו המשתתפים כישורי מנהיגות, יתנסו בפיתוח תוכן חוויתי, בהדרכה ובהפעלת החניכים הצעירים במחנה.

משך הקורס ארבעה שבועות בין התאריכים 26 ביולי עד 20 באוגוסט (שני עד שישי, בין השעות  9 עד 4). 

עלות הקורס: 
מחיר: $2600
* פתיחת הקורס מותנית במינימום של 8 משתתפים

תזונה ואוכל

האוכל במחנה כשר ועומד בכל הסטנדרטים הבריאותיים הנדרשים. תפריט המחנה משלב בין משאלות הלב של החניכים לדרישות הצודקות של ההורים. במילים אחרות: גם כיף וגם בריא. החניכים יקבלו במחנה מידי יום ארוחת ביניים בשעה 10 בבוקר, הכוללת פירות או חטיפים, וארוחת צהריים חמה וכשרה בשעה אחת בצהריים.

צוות ההדרכה משגיח בצורה מוחלטת על תזונתם של הילדים במהלך המחנה, וכל ילד שיש לו בעיה אישית, בין אם רפואית או אחרת, אנו יודעים לתת לו את המענה המושלם. אנא ידעו אותנו מראש על כל מקרה כזה, על מנת שנוכל להיערך בהתאם.

תפריט המחנה מתעדכן מידי שבוע וזמין עבורכם בפורטל ההורים.

אבטחה

המחנה מאובטח ע"י צוות של מאבטחים מקצועיים. מערכת שערים מסודרתמבטיחה שהמרחב מוגן לחלוטין ומאובטח באופן שמאפשר שליטה מלאה עלכל כניסה ויציאה מהמחנה. במהלך תקופת המחנה, הכניסה אסורה ללאתיאום מראש.

בריאות

במתחם המחנה שני מרכזים רפואיים מאובזרים באופן מלא ומאוישים על ידי אנשי צוות רפואי מוסמכים אשר ערוכים להיענות לכל צורך רפואי. אנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות בכל מה שנוגע לשתיית מים נאותה, למניעת חשיפה עודפת לשמש ולהיגיינה. מספר רב של ברזיות שתייה עם מים קרים פזורות ברחבי המחנה.

בטיחות במחנה

במהלך המחנה נהלי הבטיחות מוקפדים, ברורים ונהירים. חלק נכבד מתכנית ההכנה של הצוות לקראת הקיץ מוקדש לנהלי הבטיחות ולאופן בו נדרשים כולם להקפיד על ביצועם. כמו כן, המדריכים שלנו מקפידים עם ילדכם על שתיית מים מרובה ועל הימנעות מחשיפה יתרה לשמש בשעות בהן החום מגיע לשיאו.

בשעות החמות של היום (אחרי ארוחת הצהריים) לא תתבצע פעילות פיזית אינטנסיבית במתקנים חיצוניים – ואת עיקר הזמן בשעות הללו נקדיש להתרעננות ולמשחקים באזורים מוצלים. הפעילות מבוטחת באופן מלא במשך כל תקופת שהות הילדים במחנה.

הגעה למחנה

חניכים יגיעו לאזור המחנה בהסעות מאורגנות שיאספו אותם מאתריםקבועים מראש בברוקלין ובמנהטן ליד בתיהם באוטובוסים נוחים, בטוחיםוממוזגים. הפעילות תחל במהלך הנסיעה באוטובוס עם שירים ומשחקיםאינטראקטיביים.

“IN THE WAVES OF CHANGE WE FIND OUR TRUE DIRECTION”

CAMP BRANDING 2021-07.png

צור קשר

Staten Island 

646.779.5579

reg3@campkimama.org