top of page
CAMP BRANDING 2021-08.png

לגעת בשמיים ולנחות על השלג

תכנית
סקימאמה חנוכה הוא מחנה סקי באורך 8 ימים, כאשר הימים מורכבים מחמישה ימי גלישה מלאים (עד אחר הצהריים). בכל יום בתום הגלישה יתקיימו פעילויות תוכן חברתיות וחינוכיות עם המדריכים וכן אטרקציות שונות. בכל יום לאחר סיום הגלישה, החניכים חוזרים למלון, מתקלחים, מתארגנים ועוברים פעילות קימאמית חברתית: ערבי הווי, טיול בעיירה, קבלת שבת, תחרויות ספורט, סרט, נסיעה לבריכה מחוממת, נשף סיום ועוד!

צוות סקימאמה
לסקימאמה חנוכה מצטרפים חברי הנהלת קימאמה ומדריכים נבחרים מהקיץ. איש צוות לכל 7 חניכים. הצוות נבחר בקפידה ומורכב ממדריכים ותיקים בגילאים 23-30. אלו הם האנשים הטובים ביותר שלנו, אשר יעניקו לילדיכם חוויה של פעם בחיים. המדריכים מלווים את החניכים 24 שעות ביממה, מעבירים להם פעילוית חינוכיות וחברתיות ואף גולשים איתם באתר הסקי. במהלך לימוד הסקי, מצרפים אלינו מדריכי סקי מקומיים.

רמות הגלישה
מחנה סקימאמה מתאים לכל רמות הגלישה בסקי ובסנובורד.
רבים מהחניכים מתנסים בגלישה בפעם הראשונה וכמובן שרבים מהם כבר שנים רבות גולשים במורד ההרים וחותכים את הרוח. יש מקום לכולם והמדריכים ערים לשינויים ברמות הגלישה של החניכים במהלך המחנה.
החניכים יתחלקו ביום הראשון (ע"פ מבחן קצר) לקבוצות גלישה: מתחילים, בינוניים, מתקדמים. סקי וסנובורד בנפרד. כ-10 חניכים בקבוצה, במידת הצורך, תהיה יותר מקבוצה אחת בכל רמה. במהלך השבוע, כך למדנו מניסיון, כל החניכים מתקדמים שלב אחד לפחות.

ציוד
במסגרת עלות המחנה קימאמה מספקים את הציוד ה"קשה": מגלשיים ומקלות/סנובורד, קסדה, מגפיים/נעלי סקי. את החליפה (מעיל ומכנס), הגוגלס (משקפיים), והבגדים (בגדים תרמיים, גרביים, כובע צמר, כפפות וכו') החניכים צריכים להביא בעצמם. אנו מספקים לכם שוברי הנחה בחנויות שונות, על מנת שתוכלו לרכוש ואף לשכור ציוד במחירים טובים ומוזלים. איננו ממליצים לקנות בפעם הראשונה את החליפה, אלא לשכור. כמו כן, עם הרשמתכם למחנה- תקבלו רשימת ציוד מפורטת.

כשבוע לפני מחנה הסקי יתקיים מפגש מקדים לילדים והורים.

מספר המקומות מוגבל. מהרו להירשם.

מיקום

בית המלון
נלון בבית הארחה יפהפה בברמברג, סמוך לאתר הסקי, במדינת זלצבורג באוסטריה. מדובר בבית הארחה אירופאי, משפחתי, ומרהיב ביופיו. אנו מכירים את הצוות, אוהבים אותו וסומכים עליו. בית ההארחה שמור לקאמפ קימאמה בלבד ולא יהיו בו אורחים נוספים.

 

ארוחות
האוכל במחנה הינו "
Kosher Style" (המטבח אינו מוכשר אך קיימת הפרדה בין בשר וחלב ולא מוגשים מאכלים לא כשרים).
בסקימאמה יוגשו שלוש ארוחות מלאות ביום: ארוחת בוקר בבית המלון, ארוחת צהריים במסעדה של אתר הסקי (ארוחה חמה) וארוחת ערב במלון או במסעדה בחוץ (ארוחה חמה). בין הארוחות יוגש תמיד כיבוד, שתייה (בקבוקי מים יחולקו לגלישה) ואנו מבטיחים כי לילדים לא יחסר דבר.
בלילה במלון, לפני השינה, יוגשו פירות, עוגיות עם תה/שוקו חם.
במחנה סקימאמה חנוכה הקרוב אף יצטרף אלינו שף ישראלי שינהל את צוות המטבח המקומי וידאג לתפריט עשיר ומגוון שנבנה על סמך נסיון השנים הקודמות.

חדרים וכיתות פעילות
החניכים ילונו בחדרים משותפים, 2-6 חניכים בחדר. החדרים כוללים שירותים, מקלחת, חימום, מגבות, ארונות ותנאים ברמה גבוהה. צוות המלון מנקה את החדרים בכל יום. בנוסף במלון חדר קולנוע, משחקי וידאו, שולחנות ביליארד/טניס שולחן, כיתות רבות לפעילויות, טלוויזיות ומחשבים, חדר אוכל מקסים ואזורים חמים ונעימים לשבת עם כוס שוקו חם בערב מושלג. בקיצור, כל מה שצריך כדי להישאר בטוחים, ליהנות ולחזור הביתה עם חיוך וחברים חדשים.

החברים בחדר
במידה וחניך נרשם עם חברים בגילו שהכיר לפני, ניתן לבקש להיות איתם בחדר ואנו נבטיח שזה יקרה.
כמובן שהחדרים נפרדים לבנים ובנות. צוות קימאמה ישן בחדרים סמוכים, על מנת להבטיח את בטחון החניכים ולספק מענה מיידי. הצוות רגיש וקשוב לצרכי החניכים.

אתר הסקי 
אתר הסקי בו נקיים את פעילות הסקי במהלך השבוע נקרא
wildkogel arena. אתר סקי מדהים הממוקם 10 דקות נסיעה מהמלון. ישנו אתר נוסף הנקרא Kaprun הממוקם במרחק 35 דקות נסיעה ובגובה 3050 מטר, ייתכן וננצל אתר זה במידה ולא יהיה שלג. באתר wildkogel arena מגוון מסלולים בכל הרמות, אך עם זאת הוא קטן ומאפשר שליטה בביטחון ובטיחות החניכים ומספק חווית גלישה מדהימה.

שפות והדרכה
הדרכת הסקי מתבצעת על ידי מדריכים מקומיים. ההיכרות והנסיון עם ההר הינם יתרונות משמעותיים גם בהיבט ההדרכתי וגם בהיבט הבטיחותי. ההדרכה מתבצעת באנגלית ולכל קבוצה מצטרף מדריך קימאמה שמתרגם ומסייע.

bottom of page