top of page
michmoret elements copy-01.png
michmoret elements copy-02.png

קימאמה מכמורת הוא המחנה הוותיק והארוך ביותר של מחנות קימאמה.
שבועיים שלמים ללא מסכים, מלאים בפעילויות שיא ואין סוף אטרקציות ספורט ימי - גלישת גלים, גלישת רוח, סאפ, מפרשיות, צלילה (כוכב ראשון ושני), קייקים וכל מה שתוכלו לדמיין. 

אנשי היבשה יבלו במגוון מסלולים מרגשים לדוגמת שיעורי ריקוד, סדנאות משחק, אומנות ופעילויות ספורט מגוונות.

קימאמה מכמורת הוא ממש כמו חדר משחקים - אפשר להתנסות בו בעולמות חדשים, להכיר חברים מכל העולם, לפרוח, ללמוד כללי משחק שלא הכרנו, ובסוף לנצח בענק. זה המקום ליצור קשרים משמעותיים, להתחבר לעצמנו, להיות מי שאנחנו אוהבים, לפתח עצמאות, ולהגשים את כל החלומות שעדיין לא העזנו להגשים. אז איך אומרים אצלנו, בואו לעוף איתנו על החיים!

לחלום גבוה יותר מהשמיים ועמוק יותר מהים

_TNB5051.jpg

13

6

3

10 ימים של מחנה-

מעניק מוצר אחר, חדש, היוצר בידול בין המחנות, מענה מרענן למי

ששבוע זה מעט ושבועיים קצת יותר מידי!

 

עשרה ימים זה בדיוק הזמן שבו כל

התהליכים קורים ומסתיימים, מרוויחים חוויות בלתי נשכחות, מסיימים בשיא ועם טעם של עוד ונותן מענה לצורך כלכלי המחיר הוא

ימים

מסלולים

מחזורים

חברים חדשים מ-40 מדינות שונות!

שבועיים בלתי נשכחים!

אנרגיות מטריפות, קשרים חדשים, קרנבל של שפות, תרבויות וצבעים!

8200 ש"ח

תאריכים

1-13/8/24

מחזור שלישי

17-29/7/24

מחזור שני

 

1-13/7/24

מחזור ראשון

מסלולים

WINDSURF.jpg

גלישת רוח

מדליית הזהב הראשונה של ישראל היתה בגלישת רוח! אולי אנחנו לא אלופים אולימפיים, אבל הכי כיף לעשות את הצעדים הראשוניים על הגלשן עם מדריכי הימאות של קימאמה!

DIVING 3.jpg

צלילה

קורס הצלילה משלב תרגולים מעשיים לצד שעורים עיוניים ובמהלכו נלמדים את יסודות הצלילה, כללי התנהגות והקניית הרגלי עבודה בסביבה החדשה – עומק הים. בסוף הקורס נקבל כוכב צלילה ראשון.

*קורס הצלילה כרוך בתשלום נוסף

SAILING 2.jpg

מפרשיות

הים הוא גדול, ואנחנו רוצים להנות מכל חלק וחלק שלנו. בעזרת מדריכי הימאות של קימאמה נוכל לצאת להפלגה בת מספר שעות מסביב למעגן, לפרוס את התורן, לתרגל קשרים בים וביבשה, לעבוד כצוות ולהנות מכל רגע!

SURF.jpg

גלישה

השיא של המחנה, הרגע אליו כולנו מחכים. לעלות על הגלשן, לחכות שהגל יגיע, וליהנות מכל רגע. המדריכים המקצועיים של קימאמה יהיו שם בשבילכם, גם אם זאת הפעם הראשונה שלכם, וגם אם אתם גולשים פעמיים בשבוע.

SUP 5.jpg

סאפ

יש כאלה שאוהבים לעשות סאפ כאימון גופני, יש כאלה שאוהבים לעשות סאפ בשביל החיבור אל הטבע, ומה אנחנו אוהבים? את שניהם! תתחברו אל הים, תאזנו את היציבה ושיהיה בהצלחה...

2X9A4897.jpg

שף

הדרך לכוכב מישלן מתחילה בקימאמה! הקינוח הכי מתוק, הסלט הכי בריא והפיצה הכי טעימה, תוצרת החניכים המוכשרים של קימאמה, במטבח המאובזר שלנו, בהנחיית שף מקצועי. מה החלק הכי טוב במסלול שף? לאכול את מה שבישלנו! בתיאבון.

פעילויות

DANCE.jpg

ריקוד

הסדנאות מעניקות חוויה מעצימה וחזקה לחניכים על ידי האהבה לספורט, ומתוך אמונה שכל אחד יכול "למצוא את הנינג'ה שבו" באופן מהנה, מאתגר מותאם ליכולתו. המטרה לפתח ביטחון עצמי, כושר, חיזוק יכולות פיזיות ומנטליות, יכולת התמדה, התגברות על קשיים ופחדים, חיזוק אמונה עצמית, ידע מקצועי בתחום הנינג'ה והספורט

ריקוד מהווה חלק מרכזי במהלך המחנה, דרך לאפשר לכולנו להוציא אנרגיה, להתחבר ולא לקחת את עצמנו כל כך ברצינות! במהלך הפעילויות נכיר את כלל הריקודים אשר מרכיבים את ההרקדה המפורסמת של קימאמה וגם נשחק משחקים של תנועה, שיתוף פעולה ונכיר אחד את השני טוב יותר. 

אומנות היא דרך מופלאה להביע את עצמנו ולהכיר אחד את השני טוב יותר. במהלך הפעילויות נתנסה בסוגי אומנות ויזואלית שונים ובמגוון רחב של חומרים והכל בדרך הכי כיפית, צבעונית ומרגשת!  

yoga.jpg

יוגה

החניכים יתנסו בבישול ואפייה ברמות המקצועיות ביותר, כל סדנא תעסוק בנושא אחר, מה שיאפשר לילדים ובני הנוער להתנסות במגוון רחב של מתכונים ולחזור הביתה עם כלים לצעדים ראשונים במטבח. אופי הסדנאות יהיה חוויתי כאשר הילדים מתנסים בפרקטיקה של ההכנה וזוכים לטעום בסוף את המנה שעמלו עליה במשך הסדנה.

בין אינסוף האטרקציות במחנה, חשוב גם לעצור רגע ולנשום, להוריד את הדופק, להימתח, להתחבר ולהתרכז במה שאנחנו עוברים ברגע זה, לחוויה שאנו עוברים כיחיד וכקבוצה. יוגה מהווה כלי מעולה כדי להגיע לזה במהלך המחנה. 

Paint Cans

אמנות ויצירה

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

אומנות היא דרך מופלאה להביע את עצמנו ולהכיר אחד את השני טוב יותר. במהלך הפעילויות נתנסה בסוגי אומנות ויזואלית שונים ובמגוון רחב של חומרים והכל בדרך הכי כיפית, צבעונית ומרגשת!  

SPORTS.jpg

ספורט

שיתוף פעולה, עבודת צוות, תחרותיות בריאה וגאוות יחידה בתוך קבוצה – על אלו הם רכיבים מרכזיים בספורט הקבוצתי והיחידני. לאורך המחנה נלמד ונשחק במגוון משחקי ספורט, עם ובלי כדור, במתקני הספורט המתקדמים במחנה.

מנהל
המחנה

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

292286530_10229107288970061_5742031779817769915_n.jpg

ברק אוסטר

open-notebook-template.png

18:00 - פעילות בשבטים

19:30 - ארוחת ערב

SURF 4.jpg

20:30 - פעילות ערב

19:00 - מקלחות

14:00 - גלישה

08:00 - ארוחת בוקר

07:30 - בוקר טוב

DIVING 3.jpg

09:00 - מסלול לבחירה

13:00 - ארוחת צהריים

14:00 - מנוחה

המתחם

לו״ז יומי לדוגמא

צרו קשר

מבואות ים

99500544 972+

michmoret@campkimama.org

bottom of page