top of page
michmoret elements copy-05.png
Truck Bed Guitar Session

חנוכה

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

אם הדרומית היא הדרך בשבילך - צמרמורת על האגם בירוחם או ספיגת נופי המדבר המרהיבים. נתחבר לטבע ליד אש המחנה ונתחמם יחד באווירה מדברית. נרכב על גמלים, ניסע אל פנינת הדרום - אילת! נצפה בזריחה בהתרגשות, נעצור לגלידה קרירה במדבר לפני שהדרכים יפרידו בינינו.

דרום

Summer

פסח

החניכים יתנסו בבישול ואפייה ברמות המקצועיות ביותר, כל סדנא תעסוק בנושא אחר, מה שיאפשר לילדים ובני הנוער להתנסות במגוון רחב של מתכונים ולחזור הביתה עם כלים לצעדים ראשונים במטבח. אופי הסדנאות יהיה חוויתי כאשר הילדים מתנסים בפרקטיקה של ההכנה וזוכים לטעום בסוף את המנה שעמלו עליה במשך הסדנה.

בלילות על החוף מול השקיעה, מדורה ושירים עד הזריחה. גלישה היא הדיבור. נטייל במסלולים ונגלה את יופיה של המדינה, על צוקי ארסוף, ואיך אפשר בלי טבילה קלה בעין הפסקה. נגוון קצת עם ים המלח, נבלה את הלילה על צוקי מעלות ונעלה לזריחה בנוף אלוהי, יהיה אגדי באמת.

מרכז

8200 ש"ח

michmoret elements copy-02.png
WhatsApp Image 2020-12-12 at 4.11.44 PM.jpeg

ים, חברים, מסע, טבע, כוכבים, מדורה, ארוחה ביער, קפיצה למעיין. על גלשן או על הסוס. 4 ימים של פעם בחיים! במהלך כל השנה תמצאו אותנו בקבוצות קטנות, עם המדריכים הכי טובים, מטיילים בוואנים השווים שלנו בכל הארץ. ישנים במתחמי גלמפינג מפנקים!

טיולי אופניים, סנפלינג, רכיבה על גמלים, סקי חולות, על רפסודה,  בפסגת ההר ובין מעיינות, מכירים חברים חדשים (או מביאים את אלה מהבית). אתם בוחרים לאיזה מסע לצאת, אנחנו דואגים שיהיה הצגה!  אתם עולים ?

להדק חגורות אנחנו יוצאים, למסע של פעם בחיים

10 ימים של מחנה-

מעניק מוצר אחר, חדש, היוצר בידול בין המחנות, מענה מרענן למי

ששבוע זה מעט ושבועיים קצת יותר מידי!

 

עשרה ימים זה בדיוק הזמן שבו כל

התהליכים קורים ומסתיימים, מרוויחים חוויות בלתי נשכחות, מסיימים בשיא ועם טעם של עוד ונותן מענה לצורך כלכלי המחיר הוא

7

4

2

חברים

ימים

מדריכים

1

רכב חלומי

8200 ש"ח

מסלולים

תאריכים

הואן שלנו

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

WhatsApp Image 2023-05-16 at 13.57.45 (1).jpeg

נוי זילכה

גדלתי ברעננה ומתגוררת כיום בתל אביב. בוגרת תואר ראשון בחינוך יצירתי לגיל הרך במכללת סמינר הקיבוצים. הצטרפתי למשפחת קימאמה בשנת 2017, זה המקום שגורם לי לחייך ולהיות מאושרת. הייתי חובשת ומדריכה בקימאמה מכמורת, סקימאמה, קימאמה רייס ועוד. מתרגשת לטייל ולחוות רגעים מאושרים יחד איתכם בקיץ!

מנהלת
המחנה

WhatsApp Image 2020-12-14 at 8.39.38 AM.jpeg

צפון

הסדנאות מעניקות חוויה מעצימה וחזקה לחניכים על ידי האהבה לספורט, ומתוך אמונה שכל אחד יכול "למצוא את הנינג'ה שבו" באופן מהנה, מאתגר מותאם ליכולתו. המטרה לפתח ביטחון עצמי, כושר, חיזוק יכולות פיזיות ומנטליות, יכולת התמדה, התגברות על קשיים ופחדים, חיזוק אמונה עצמית, ידע מקצועי בתחום הנינג'ה והספורט

יולי אוגוסט

טבע, חברים, כוכבים, מדורה, מחנה, נחלים זורמים, אוהלים והרבה פאן. 4 ימים, 3 לילות בטבע המדהים של הגליל והגולן. קבוצות של 7 משתתפים, עם 2 מדריכים מנוסים, מטיילים בוואנים השווים שלנו באתרי הטבע של הצפון. ישנים במחנה טבע שאנחנו מקימים, עם מטבח שטח, מקלחות, שירותים אקולוגיים ואוהלים חדשים

 טיול אופניים, ראפטינג, פעילות על פיסגת הר החרמון, טיולים רגליים והרבה כיף

9-12/7/2024

מחזור שני

מחזור שלישי

מחזור ראשון

מחזור רביעי

מחזור חמישי

חנוכה

10 עד 14

בדצמבר

2023

פסח

14 עד 18

באפריל

2024

14-17/7/2024

18-21/7/2024

23-26/7/2024

29/7-1/8/2024

bottom of page