top of page
hof-01.png
Camp Fire.jpg

מדורה

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

בערב הראשון של המחנה נתאסף יחד לערב סביב המדורה עם מלא שירים, משחקים, אוכל טעים ושיחות עמוקות אל תוך הלילה. ככה זה אצלנו בקימאמה – הרבה יותר כיף ביחד.

GN1A7779.jpg

בריכה

החניכים יתנסו בבישול ואפייה ברמות המקצועיות ביותר, כל סדנא תעסוק בנושא אחר, מה שיאפשר לילדים ובני הנוער להתנסות במגוון רחב של מתכונים ולחזור הביתה עם כלים לצעדים ראשונים במטבח. אופי הסדנאות יהיה חוויתי כאשר הילדים מתנסים בפרקטיקה של ההכנה וזוכים לטעום בסוף את המנה שעמלו עליה במשך הסדנה.

בימים החמים של הקיץ, בריכה זה MUST! אז מזל שיש לנו בריכה במתחם המחנה! כל שבט יהנה מפעילויות בבריכה - מסיבות, משחקים ותחרויות מים עם מוזיקה טובה, ארטיקים ומלא הזדמנויות ליצור קשרים משמעותיים.

hof-02.png
_MG_6374.jpg

אל מול נופיו הקסומים של הים התיכון, על מצוק בית ינאי, מחכה לכם חוויה מרגשת, עם צוות הדרכה מסור שחוזר שנה אחר שנה מתוך אהבה וחיבור לחניכים. הקרבה אל הים מאפשרת לנו לקיים שיעורי גלישה חווייתיים וסדנאות סאפ ושנירקול בחוף פרטי לחניכי קימאמה. 

צוות קימאמה חוף שם דגש רב על העצמה אישית, העלאת הביטחון העצמי ומתן מרחב בטוח בו החניכים ירגישו חופשיים לבטא את מי שהם באמת. אנחנו קוראים לזה "החופש להיות אני". מוכנים לקיץ חלומי על החוף?!

10 ימים של מחנה-

מעניק מוצר אחר, חדש, היוצר בידול בין המחנות, מענה מרענן למי

ששבוע זה מעט ושבועיים קצת יותר מידי!

 

עשרה ימים זה בדיוק הזמן שבו כל

התהליכים קורים ומסתיימים, מרוויחים חוויות בלתי נשכחות, מסיימים בשיא ועם טעם של עוד ונותן מענה לצורך כלכלי המחיר הוא

5800 NIS

7

5

3

ימים של גלישה 

ועוד מגוון פעילויות מרגשות!

ימים

מחזורים

_MG_6374.jpg

גלישה

המחנה נמצא על חוף הים ואנחנו ננצל כל הזדמנות להיכנס ולשפר את יכולות הגלישה שלנו! ילוו אותנו מדריכי גלישה מקצועיים ורגישים כדי לעזור לכל חניך להפוך לגולש על! עוד לא גלשתם? קימאמה זה בדיוק המקום להתחיל!

פעילויות

תאריכים

המתחם

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

PHOTO-2022-05-27-09-41-31.jpg

לקימאמה הגעתי ב2014 אחרי קיץ בסוכנות היהודית בארה"ב. התחלתי כמדריכת LIT בקימאמה כרמל ונדבקתי בחיידק.
מאז עשיתי מגוון תפקידי שטח ומטה, במספר מחנות שונים, בארץ ובחו"ל.  
שבוע בקימאמה חוף הוא חוויה מזוקקת ומדויקת, משנת חיים, משולבת באנרגיות שיא וצבעונית. מיטב המסורות והתכנים הקימאמיים. המחנה משקיף לנופיו הקסומים והאינסופיים של הים התיכון, על מצוק בית ינאי. תחושת שייכות ומשפחתיות, חלק מקבוצה בה לכולם יש חלק תמיד.

עינב כהן 

קימאמה היא הלב שלי ב-14 שנים האחרונות! בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בייעוץ חינוכי, לאחר שירות ארוך כקצינה בצה"ל, עוסקת כיום בניהול מערכות חינוך.
חוויות מרגשות והאנשים המדהימים הם הדברים שמחזירים אותי כל קיץ מחדש למחנה המדהים בבית ינאי.
בקיץ נגשים חלומות, נכיר חברים מכל העולם, נגלה על עצמנו דברים חדשים, ננסה בפעם הראשונה לגלוש או לעמוד על במה, וננצח במכביה (למרות שאין מכביה)!

מנהלת
המחנה

WhatsApp Image 2021-10-27 at 13.22.21.jpeg

מכביה

הסדנאות מעניקות חוויה מעצימה וחזקה לחניכים על ידי האהבה לספורט, ומתוך אמונה שכל אחד יכול "למצוא את הנינג'ה שבו" באופן מהנה, מאתגר מותאם ליכולתו. המטרה לפתח ביטחון עצמי, כושר, חיזוק יכולות פיזיות ומנטליות, יכולת התמדה, התגברות על קשיים ופחדים, חיזוק אמונה עצמית, ידע מקצועי בתחום הנינג'ה והספורט

24 שעות מטורפות בהם מתחרים מי הקבוצה שתשיג את מירב הנקודות ותנצח במכביה! יום שכולל תחרויות ספורט ביבשה ובמים, הכנת מופע מרכזי, מלא קישוטים, תחפושות, אומנות והכי חשוב- מורל גבוה!

open-notebook-template.png

7:30 - בוקר אור

9:00 - פעילות בוקר

SURF.jpg

13:00 - ארוחת צהריים

8:00 - ארוחת בוקר

14:00 - מנוחה

17:00 - ריקוד

15:00 - גלישה/אמנות/ספורט

GN1A7520.jpg

18:00 - זמן להתקלח

19:00 - ארוחת ערב

20:00 - מדורה

לו״ז יומי לדוגמא

שבוע אחד ומיוחד של כל מה שצריך במחנה קיץ בינלאומי על הים

מחזור חמישי

7-13/8/24

מחזור ראשון

2-8/7/24

10-16/7/24

מחזור שני

21-27/7/24

מחזור שלישי

מחזור רביעי

30/7-5/8/24

צרו קשר

בית ינאי, ישראל

972-9-9500544+

hof@campkimama.org

bottom of page