top of page
skimama elements-01.png
Day Camp Logo Guidlines_25.png

מחנה היום החדש שלנו הוא ממש ליד הבית! כל בוקר יגיעו הילדים לחוויה שלא ישכחו ביער קסום ורחב ידיים המוקף עצים ירוקים במרכז פארק גני יהושע במחנה היום TLV! בתוך העיר הגדולה - אנחנו יוצרים קהילה, משפחה ומקרבים לבבות. בבית שלנו - כל אחד יכול להיות מה ומי שבא לו, לפתח עצמאות, להכיר חברים חדשים מכל העולם. כי בקימאמה TLV, כולנו משפחה. אנחנו מזמינים אתכם להתנתק מהמסכים, להתחבר אחד לשנייה, לחזק את הביטחון העצמי, לרקוד, לשמוח, לעוף ולהשמיע את קולכם ולחוות את הקיץ הכי מדהים שיכול להיות - והכל ליד הבית!

!לראשונה בהיסטוריה קימאמה מגיעים לתל אביב

WhatsApp Image 2022-02-03 at 18.07.31.jpeg

10 ימים של מחנה-

מעניק מוצר אחר, חדש, היוצר בידול בין המחנות, מענה מרענן למי

ששבוע זה מעט ושבועיים קצת יותר מידי!

 

עשרה ימים זה בדיוק הזמן שבו כל

התהליכים קורים ומסתיימים, מרוויחים חוויות בלתי נשכחות, מסיימים בשיא ועם טעם של עוד ונותן מענה לצורך כלכלי המחיר הוא

5

שבועות קסומים עם תכנים משתנים

יום גלישה

1

5

ימי פעילות

1

יום פארק מים

1

קהילה משפחתית בלב תל אביב

תאריכים

מחזור רביעי

28/7-1/8/24

07-11/7/24

מחזור ראשון

מחזור שני

מחזור שלישי

14-18/7/24

21-25/7/24

מחזור חמישי

4-8/8/24

פעילויות

BUBBLE SOCCER.jpg

 BUBBLE SOCCER

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

 BUBBLE SOCCER
גדול יותר ממסי,  מרגש יותר מרונאלדו - שיגעון הכדורגל שכבש את העולם מגיע לקימאמה TLV והולך לשגע גם אותנו! מוכנים לזה?

כדור פורח.jpg

כדור פורח

הסדנאות מעניקות חוויה מעצימה וחזקה לחניכים על ידי האהבה לספורט, ומתוך אמונה שכל אחד יכול "למצוא את הנינג'ה שבו" באופן מהנה, מאתגר מותאם ליכולתו. המטרה לפתח ביטחון עצמי, כושר, חיזוק יכולות פיזיות ומנטליות, יכולת התמדה, התגברות על קשיים ופחדים, חיזוק אמונה עצמית, ידע מקצועי בתחום הנינג'ה והספורט

כדור פורח
בקימאמה אנחנו מכוונים את הילדים לחלום הכי רחוק וגבוה שהם יכולים, אל השמיים ומעבר להם. אז נעלה גבוה גבוה, ונשקיף יחד על תל אביב מגובה הציפור.

WATER PARK.jpg

פארק מים

החניכים יתנסו בבישול ואפייה ברמות המקצועיות ביותר, כל סדנא תעסוק בנושא אחר, מה שיאפשר לילדים ובני הנוער להתנסות במגוון רחב של מתכונים ולחזור הביתה עם כלים לצעדים ראשונים במטבח. אופי הסדנאות יהיה חוויתי כאשר הילדים מתנסים בפרקטיקה של ההכנה וזוכים לטעום בסוף את המנה שעמלו עליה במשך הסדנה.

פארק מים
מה אנחנו הכי אוהבים לעשות בקיץ? מים! אז אם כבר מים, כמו תמיד בקימאמה אנחנו הולכים עם זה עד הסוף והולכים לבלות בכל המתקנים הכי שווים, ביחד!

_MG_6374.jpg

גלישה

גלישה
אחד מרגעי השיא של המחנה, הרגע אליו כולנו מחכים. לעלות על הגלשן, לחכות שהגל יגיע, וליהנות מכל רגע. מדריכי הגלישה של קימאמה יהיו שלם בשבילכם גם אם זאת הפעם הראשונה שלכם על הגלשן, וגם אם אתם כבר גולשים מנוסים.

מנהלת
המחנה

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy. Description about Camp Director.

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

עדן שאול.jpeg

אלעד לידור, בן 34, חיפאי. בוגר תואר שני בכלכלה ומנהל עסקים ובעל תעודת הוראה מטעם תכנית חותם. מאמין גדול בחינוך חוויתי, בו הילד נמצא במרכז. חובב ספורט. לא רק מהכורסא. מתרגש בטירוף לקראת הקיץ הקרוב!

עדן שאול

מאמינה באהבה! בעלת ניסיון רב בתחום ההפקות העסקי והחברתי. המפגש שלי עם קימאמה היה אהבה ממבט ראשון הצטרפתי למשפחה בשנת 2019 ומאז הדרכתי, ניהלתי, יצרתי והובלתי במגוון מחנות בקימאמה

open-notebook-template.png

8:30 - ברוכים הבאים למחנה

09:45 - מנשנשים

_MG_6255.jpg

12:00 - ארוחת צהריים

9:00 - מפגש בוקר טוב + הרקדה

13:00 - TLV+ (אומנות/ ספורט/ יוגה / תיאטרון / מוזיקה / מחנאות)

10:00 - פעילות שיא (פארק מים / גלישה/ כדור פורח / פארק חבלים)

GN1A7520.jpg

14:00 - התרעננות צהריים

14:30 - TLV+ (אומנות/ ספורט/ יוגה/ תיאטרון/ מוזיקה/ מחנאות)

לו״ז יומי לדוגמא

15:30 - מסכמים את היום בקבוצות קטנות

16:00- פיזור

_DSC1192.jpg

Thanks for submitting!!!

bottom of page