top of page
barcelona-01.png
P8216469.JPG

zipline

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

באחד המקומות הכי יפים באזור רכס הפירנאים נגלוש בין אומגות, מעל מפלי מים ובתוך יערות קסומים! חוויה כזאת עוד לא ראיתם.

Image by Daniel Corneschi

bcn city tour

החניכים יתנסו בבישול ואפייה ברמות המקצועיות ביותר, כל סדנא תעסוק בנושא אחר, מה שיאפשר לילדים ובני הנוער להתנסות במגוון רחב של מתכונים ולחזור הביתה עם כלים לצעדים ראשונים במטבח. אופי הסדנאות יהיה חוויתי כאשר הילדים מתנסים בפרקטיקה של ההכנה וזוכים לטעום בסוף את המנה שעמלו עליה במשך הסדנה.

נחווה את העיר מקומת הגג של אוטובוס דו קומתי שיעבור בנקודות שאסור לפספס ברחבי העיר ברצלונה, בין היתר נראה את יצירותיו של האדיכל המפורסם גאודי. ואמוס!

barcelona-02.png
Kimama Site Assets-20.png

בין אגמים, נחלים ונוף עוצר נשימה בהרי הפירנאים שוכן מחנה קימאמה ברצלונה. חוויה ייחודית המשלבת את ערכי קימאמה והמסורות האהובות עם טיול בחו"ל ביחד עם החברים והמדריכים של קימאמה. כל יום טומן בחובו פעילויות מרגשות ומלאות אתגר בסביבה. בכל ערב חוזרים למלון להמשך פעילויות חברתיות וחינוכיות עם מדריכי קימאמה. המחנה נפתח ביומיים בברצלונה עצמה. נכיר את העיר באופן חווייתי, באמצעות מפגש מודרך עם העולם התרבותי-מקומי שבה: אדריכלות, אמנות, קולינריה, וגם כדורגל כמובן.

הו ברצלונה, ברצלונה!

10 ימים של מחנה-

מעניק מוצר אחר, חדש, היוצר בידול בין המחנות, מענה מרענן למי

ששבוע זה מעט ושבועיים קצת יותר מידי!

 

עשרה ימים זה בדיוק הזמן שבו כל

התהליכים קורים ומסתיימים, מרוויחים חוויות בלתי נשכחות, מסיימים בשיא ועם טעם של עוד ונותן מענה לצורך כלכלי המחיר הוא

Image by Marvin Meyer

wakeboard

ברצועת חוף מדהימה הנמצאת לרגלי העיר ברצלונה, נתנסה בפעילויות מים רבות, בין היתר בוואקה בורד- הגרסה המגניב יותר של סקי מים. 

פעילויות

תאריכים

המתחם

החניכים לומדים להכיר את הכלבים, לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לפתור בעיות התנהגות נפוצות. מתרגלים פקודות משמעת בסיסיות ומתקדמות יותר, לומדים מונחי יסוד בעולם הכלבים, וטיפול במרפאה וטרינרית. המטרה להעניק לחניכות.ים טכניקות ויסודות באילוף ולהעצים את הערך והדימוי העצמי.

WhatsApp Image 2023-05-16 at 13.57.44 (1).jpeg

אור לב

בן 34 מבית אורן, נשוי לשיה, אבא של פלא ואלמה. אני בקימאמה מאז 2012. התחלתי כמדריך בקימאמה גליל, הייתי ראש מרכזים בגלים ובמכמורת. כיום אני מנהל את סקימאמה ואת קימאמה ברצלונה. כמו כל קיץ בקימאמה, גם השנה יהיה מיוחד, מרגש ומלא בחוויות, בחברים, בפעילויות מטורפות, ובתחושה הקימאמית הממכרת, שאני לא רוצה שתיגמר לעולם!

מנהל
המחנה

open-notebook-template.png

יום 1 - טיסה + נסיעה לדולומיטים והתמקמות בחדרים

יום 3 - אומגה וטיול בהרים

WhatsApp Image 2021-05-27 at 12.07.25 PM.jpeg

יום 4 - טיפוס הרי ויה פרטה

יום 2 - סקי מים

יום 5 - יום כיף באגם

יום 7 -  נסיעה למתחם המחנה בברצלונה

יום 6 - מכבייה

P8216460.JPG

יום 8 - סיור vip באצטדיון בארסה

יום 9 - טיול אופניים בעיר

יום 10 - פרידה וטיסה הביתה :)

img_lbuxeres_20160421-154323_imagenes_lv

camp nou

הסדנאות מעניקות חוויה מעצימה וחזקה לחניכים על ידי האהבה לספורט, ומתוך אמונה שכל אחד יכול "למצוא את הנינג'ה שבו" באופן מהנה, מאתגר מותאם ליכולתו. המטרה לפתח ביטחון עצמי, כושר, חיזוק יכולות פיזיות ומנטליות, יכולת התמדה, התגברות על קשיים ופחדים, חיזוק אמונה עצמית, ידע מקצועי בתחום הנינג'ה והספורט

האם אפשר להגיד שהיינו בברצלונה אם לא היינו באצטדיון קאמפ נאו? נבקר במגרש האגדי המלא באבק הכוכבים של גדולי שחקני הכדורגל, נעבור במוזאון הקבוצה, נעלה על כר הדשא, ונרגיש הכי קרוב שאפשר למסי האגדי.

קיץ מטורף בחו״ל!

1

ימים

10

ועוד ים חוויות ופעילויות

20-29.8.24

לו״ז שבועי

צור קשר

info@campkimama.org

                                     +972 99500544

bottom of page