top of page
bereisheet logo CAMP BRANDING 2021-04_ed

New Jersey

היערכות לפתיחת מחנה בשגרת קורונה                                                  

בריאותם ובטיחותם של חניכי המחנה ומשפחותיהם עומדות תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. אנחנו עובדים באופן צמוד עם ארגון מחנות הקיץ האמריקאי (ACA), המרכז לבקרת מחלות בארהב (CDC) והרשויות המקומיות על מנת לעמוד בכל דרישות הבטיחות ולהטמיען במחנות הקיץ לשנת 2024.

פעילויות במחנה

הפעילות במחנה מאפשרת יצירת חברויות וקשירת קשרים חדשים, מפתחת תחושת מסוגלות ועצמאות אצל החניכים, ומחזקת את הביטחון העצמי וההתנסות בתקשורת פנים מול פנים (מחנה ללא טלפונים). אנו שמים דגש רב על בניית המסגרת הזו.

תכנית המחנה מלאה בפעילויות אתגר וחוויה מבוקר עד ערב. פעילויות אלו מהוות את הבסיס, אליו אנחנו יוצקים תוכן חינוכי-ישראלי. אנו מאמינים כי באמצעות משחקים, שירים, ומשימות, אנחנו הופכים כל פעילות למהנה יותר, חינוכית יותר ומגבשת הרבה יותר. רשימת הפעילויות כוללת שחייה מודרכת, קיר טיפוס, מסלול חבלים, אומנות ויצירה, בישולי שדה ומחנאות. כל הפעילויות נעשות בהדרכה בעברית, פעילויות העשרה בעברית לאורך כל הקיץ מתקיימות בתחומים: מוסיקה, תיאטרון, ריקוד, ספורט, תרבות ישראלית ופעילויות נוספות לחיזוק הזהות הישראלית.

קורס הדרכה -CIT

(Counselor In Training)

לחניכים בגילאים 14-16 אנו מציעים קורס הדרכה אשר בסיומו תוענק למשתתפים 'תעודת סיום קורס הדרכה'. בוגרי הקורס שימשיכו להדרכה התנדבותית במחנה, יקבלו מאיתנו מכתב לטובת 'נקודות זכות' במסגרת פעילות תרומה לקהילה. גילאי 15 ימשיכו לשנה שניה של הקורס, ומבין ילדי הקורס אלו שימצאו מתאימים יוכלו להמשיך ולהתנדב ובגיל 16 יוכלו להתראיין לעבוד במחנה.
במסגרת הקורס במחנה ירכשו המשתתפים סל כלים בתחום מיומנויות ההדרכה: הנחייה, עמידה מול קבוצה, התמודדות עם אתגרים קבוצתיים, גיבוש ועבודת צוות. בנוסף יפתחו המשתתפים כישורי מנהיגות, יתנסו בפיתוח תוכן חוויתי, בהדרכה ובהפעלת החניכים הצעירים במחנה.

משך הקורס ארבעה שבועות בין התאריכים 1 ביולי עד 26 ביולי (שני עד שישי, בין השעות  9 עד 4). למסיימים בהצלחה תינתן האפשרות להתנדב במחנה במהלך חודש אוגוסט (ולצבור 'נקודות זכות' במסגרת תרומה לקהילה)

עלות הקורס: $1600 

תזונה ואוכל

האוכל במחנה כשר ועומד בכל הסטנדרטים הבריאותיים הנדרשים. תפריט המחנה משלב בין משאלות הלב של החניכים לדרישות הצודקות של ההורים. במילים אחרות: גם כיף וגם בריא. החניכים יקבלו במחנה מידי יום ארוחת ביניים בשעה 10 בבוקר, הכוללת פירות או חטיפים, וארוחת צהריים חמה וכשרה בשעה אחת בצהריים.

צוות ההדרכה משגיח בצורה מוחלטת על תזונתם של הילדים במהלך המחנה, וכל ילד שיש לו בעיה אישית, בין אם רפואית או אחרת, אנו יודעים לתת לו את המענה המושלם. אנא ידעו אותנו מראש על כל מקרה כזה, על מנת שנוכל להיערך בהתאם.

תפריט המחנה מתעדכן מידי שבוע וזמין עבורכם בפורטל ההורים. דוגמא לתפריט שבועי

בריאות

במתחם המחנה מרפאה מצוידת ומאוישת על ידי צוות רפואי מוסמך וערוך לתת מענה לכל צורך רפואי. אנו נוקטים בהקפדה יתרה בכל הנוגע לשתייה, להימנעות מחשיפה יתרה לשמש ולהיגיינה. מתקני מים קרים פזורים

למכביר ברחבי המחנה בפינות מוצלות לשימוש החניכים בכל זמן.

אבטחה

המחנה נמצא במתחם השייך לתנועת הצופים האמריקאים ולפיכך עומד בתקני- הבטיחות הנדרשים על פי חוק, כמו בכל מתקן אשר בו מתקיימות פעילויות דומות. 

במחנה יש ריינג׳ר שעורך סריקות במחנה במהלך כל היום. כמו כן, צוות המחנה עובר הכשרה על ידי קצין הביטחון של הקונסוליה הכולל התנהלות במצב חירום בכלל ובמחנה בפרט. במהלך הההורדה והאיסוף יש שומר חמוש ובמהלך היום השומר עושה סריקות במתחם באזור הפעילות. 

בטיחות במחנה

במהלך המחנה נהלי הבטיחות מוקפדים, ברורים ונהירים. חלק נכבד מתכנית ההכנה של הצוות לקראת הקיץ מוקדש לנהלי הבטיחות ולאופן בו נדרשים כולם להקפיד על ביצועם. כמו כן, המדריכים שלנו מקפידים עם ילדכם על שתיית מים מרובה ועל הימנעות מחשיפה יתרה לשמש בשעות בהן החום מגיע לשיאו.

בשעות החמות של היום (אחרי ארוחת הצהריים) לא תתבצע פעילות פיזית אינטנסיבית במתקנים חיצוניים – ואת עיקר הזמן בשעות הללו נקדיש להתרעננות ולמשחקים באזורים מוצלים. הפעילות מבוטחת באופן מלא במשך כל תקופת שהות הילדים במחנה. כל צוות המחנה עובר הדרכת CPR כחלק מהכנת הצוות.

הגעה למחנה

לחניכים המגיעים מניו ג'רזי ההגעה היא עצמאית, בין השעות 8:45 ל 9:15 בבוקר, ההגעה ברכבים והורדת הילדים ברחבת חניה מסודרת. לחניכים מניו יורק סיטי, מריברדייל ומהובוקן ההגעה אל מתחם המחנה בהסעות מאורגנות שיעברו בנקודות איסוף שונות בקרבת מגוריהם, באוטובוסים נוחים וממוזגים. הפעילות תחל כבר במהלך הנסיעה עם שירים ומשחקים אינטראקטיביים. ההסעות כרוכות בתשלום נוסף.

מדיניות הרשמה וביטולים 

  • ההרשמה מותנית במינימום השתתפות של שבועיים. מספר השבועות לא חייב להיות ברצף, ניתן לבצע שינויים על בסיס זמינות. 

  • הסבת שבועות לקימאמה-בראשית ישראל יכולה להתבצע ללא עלות נוספת עד ל 30 במאי 2024 (עם מינימום של שבועיים שנותרו במחנה בראשית ניו ג'רזי).

  • פיקדון בסך 500 דולר לילד נדרש כדי להבטיח מקומות ותעריפים מוקדמים/מוזלים במערכת הרישום. הפיקדון יחויב מיד לאחר השלמת הרישום; היתרה תחויב מדי חודש בין ינואר למאי. יש לבצע את התשלום במלואו לפני תחילת המחנה.

  • הוספת שבועות במהלך הקיץ מבוססת על זמינות; הבקשות חייבות להיעשות עד יום חמישי בשבוע הקודם (כלומר 4 ימים לפני תחילת השבוע) תעריפים לשבועות נוספים ייקבעו לפי המחיר הנוכחי בעת הרכישה

  • החזר כספי מלא מוצע עבור ביטולים שבוצעו עד ל 29 לפברואר 2024.

  • שינויים שבוצעו לאחר ה 29 לפברואר יהיו זכאים להחזר כספי כל עוד תינתן הודעה של לפחות ארבעה שבועות מראש, וישמר מינימום של 2 שבועות כמתבקש מעלה.

  • כל הביטולים חייבים להתבצע בכתב.

  • 5% הנחה על רישום של אח/ות.

  • $50 לשומר למשפחה.

תחנות איסוף והסעה למחנה

ההגעה אל מתחם המחנה בהסעות מאורגנות שיעברו בנקודות איסוף שונות בקרבת מגוריהם, באוטובוסים נוחים וממוזגים. הפעילות תחל כבר במהלך הנסיעה עם שירים ומשחקים אינטראקטיביים.
רשימת התחנות לפי אזורים ושכונות אינן מייצגות בהכרח את מסלול האוטובוס. נתיבי ההסעות והשעות יתעדכנו בכל שבוע שלפני היום הראשון במחנה.

האיסוף בבוקר יחל בסביבות השעה 8.00 והפיזור יתחיל החל מהשעה 4.00, בימים שני עד שישי.
רשימת התחנות עלולה להשתנות למרחק של עד בלוק אחד או רחוב אחד בהתאם לפקקים, אילוצי תנועה, או רחובות חד סטריים. כל העצירות והמסלולים עשויים להשתנות על סמך ההרשמה. ההסעה יכולה לקחת בסביבות השעה לכל מסלול.

berisheet transport

צור קשר

אלפיין, ניו ג'רזי 

+1646.779.5579

bereisheet@campkimama.org

bottom of page